Lwów – 3 dni

Program ramowy wycieczki 3 dniowej

I DZIEŃ

06.15  podstawienie autokaru w miejscu uzgodnionym z organizatorem

06.30- 14.00 przejazd do Zamościa z przerwami na odpoczynek i posiłki w własnym zakresie.

14.00-16.30 spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Okolic Rynku, który  przepełnione są perełkami architektury, zabytkami i niebanalnymi atrakcjami dla każdego m.in. Osiedle  Stare Miasto, ratusz, fortyfikacje, pomnik założyciela miasta- Jana Zamoyskiego, Zespół Staromiejski wpisany na listę UNESCO.

 17.00 przejazd do hotelu, zakwaterowanie i obiadokolacja.

II DZIEŃ

03.30 spotkanie z pilotem. Przejazd przez przejście graniczne. Chwila na wymianę pieniędzy. Dojazd do Lwowa.  Śniadanie w lokalnej knajpce. Zwiedzanie cmentarza Łyczakowskiego i Cmentarz Orląt Lwowskich. Przejazd panoramiczny po Lwowie m.in. więzienie „ Brygidki”, kościół św. Anny, Uniwersytet Jana Kazimierza, dzielnica Łyczaków z kościołem św. Antoniego. Między czasie obiad w centrum miasta(obiad dwudaniowy). Zwiedzanie Muzeum Browaru z degustacją 4 gatunków piwa.

17.00 przejazd do hotelu  i zakwaterowanie.

18.00 obiadokolacja

Możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej. Kolacja 3 dniowa z licznymi przystawkami z muzyka graną na żywo- koszt około 90 zł

III DZIEŃ

08.00 śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Wykwaterowanie. Spacer po Starym Mieście, obejrzenie Rynku z ratuszem, bazarków ze starociami i obiektów zabytkowych m.in. katedry łacińskiej i ormiańskiej. Obiad dwudaniowy. Zwiedzanie kościoła Dominikanów, Kamienicy Królewskiej, obejrzenie pomnika Adama Mickiewicza, spacer do Opery Lwowskiej, zwiedzanie opery. Czas wolny na zakupy w centrum handlowym. Obejrzenie panoramy Lwowa z Wysokiego Zamku.

17.00 wyjazd do Polski z przerwami na odpoczynek i posiłkami w własnym zakresie. Przyjazd do miejsca uzgodnionego z organizatorem w godzinach nocnych.

 W cenie wycieczki zawarte są następujące świadczenia:

Zakwaterowanie hotele- pokoje 2- 3-4 osobowe z łazienkami, 2 noclegi

Wyżywienie 2 śniadania, 2 obiady, 2 obiadokolacje

Ubezpieczenie KL 25 000 EUR, NNW 20 000 PLN, BP 1 100 PL

Przewodnicy w dniach 1, 2, 3

 Inne świadczenia: wejściówki. Autobus klasy turystycznej: kawa, herbata podczas przejazdu autokarem gratis.