RYMANÓW+ BIESZCZADY+ SANDOMIERZ – 5 dni

Program ramowy wyjazdu 5 dniowego

Dzień 1

Podstawienie autokaru w miejscu uzgodnionym z organizatorem , wyjazd o wczesnych godz. rannych. Przyjazd do Rymanowa gdzie znajduje się Artystyczna HUTA SZKŁA „SABINA” poznamy mistrzów szklanego rzemiosła , śmiałkowie spróbują sztuki dmuchania szkła. Przejazd do miejsca zakwaterowania , obiadokolacja,nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, Spotkanie z przewodnikiem przejazd do Soliny, spacer po największym deptaku w Bieszczadach i zaporze w Polsce ( 81,80m. Wysokości i 664m. Długości ), rejs statkiem po zalewie Solińskiej, przejazd na Górę Kozieniec ( nieczynny kamieniołom ) przejazd do miejscowości Glinne, przejcie do Kamienia Leskiego, przejazd do miejsca noclegowego na obiadokolacje i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem,przejazd autokarem tzw. obwodnicą Bieszczadzką która prowadzi do Parku Narodowego, Przejście po Połoninie Wetlińskiej do schroniska PTTK, na Małą i Wielką Rawkę oraz do miejsca gdzie jest trój styk granic Polski, Ukrainy i Słowacji. Po zejściu z Połoniny Wetlińskiej przejazd do miejsca pobytu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, przejazd do Ustrzyk Dolnych, zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego BPN. Przejazd z Ustrzyk Dolnych do Wołosatego – Tarnica. Po zrealizowaniu programu przejazd do miejsca pobytu, obiadokolacja,ognisko z pieczeniem kiełbasek, nocleg

Dzień 5

Śniadanie wyjazd do Sandomierza z przystankami, zwiedzanie z przewodnikiem starego miasta , przejście podziemną trasą turystyczną, zwiedzanie zbrojowni. Wyjazd do miejsca rozpoczęcia wycieczki z przystankami na posiłek w własnym zakresie, przyjazd godziny wieczorne.

W cenie wycieczki zawarte są następujące świadczenia

Transport: Autokar klasy turystycznej

Ubezpieczenie: NNI. , NNS. do kwoty 2000 zł

Inne świadczenia: przewodnicy 1,2,3,4,5 dzień , noclegi, śniadania, obiadokolacje, ognisko z pieczeniem kiełbasek.